top of page

Nejčastější otázky

KURZ JSEM ZAPLATIL, KDE HO NAJDU? 

Odkaz ke spuštění kurzu Vám přijde do e-mailu ihned po zaplacení. Pro zachování kvality dat je e-mail automaticky zasílán pomocí SELLFY .  
UPOZORNĚNÍ: Pokud jste e-mail nenašli, zkontrolujte SPAM schránku.

JAK MOHU KURZ KOUPIT? 

Všechny kurzy je možné zakupovat pouze online. Platbu lze provádět online platební kartou a nebo pomocí platební brány Paypal. Díky těmto rychlým platbám máte přístup k produktům ihned :)

BUDOU PŘIDÁNY DALŠÍ KURZY? 

Ano! Je mnoho témat a informací, které jsou při focení lidí důležité, takže videa budou postupně přibývat. Pokud Vás nějaké konkrétní téma zajímá, neváhejte mi o tom napsat :) 
Kontaktní formulář

JSEM ZAČÍNAJÍCÍ FOTOGRAF, JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT NA VZDĚLÁVACÍM FOCENÍ? 

Ano! Speciálně začínajícím fotografům ráda osobně pomohu při focení spojeném s teorií. Při focení sama sebe napózuji podle pravidel tak, aby fotka vyšla skvěle. Následně fotografovi vysvětlím proč jsem danou pózu udělala tak, jak jsem jí udělala a co je na dané póze důležité hlídat. Fotograf si tak perfektně vyzkouší focení s profesionální modelkou v praxi, odnese si skvělé fotky a nové zkušenosti :)
 

JE MOŽNÁ SPOLUPRÁCE V RÁMCI FOCENÍ? 

Ano. Je možné se domluvit na focení - ať už se jedná o komerční projekty (billboardy, reklamní kampaně, kalendáře atd..) nebo i pokud jsi začínající fotograf a chceš si zafotit s profesionální modelkou (načerpat zkušenosti a vytvořit si perfektní portfolio pro získávání zakázek) ! :) 
 

bottom of page